/Files/images/Добр.jpg

"Здійснюйте добро, поки ви існуєте!" (Дені Дідро)

Колектив Смілянської міської централізованої бібліотечної системи висловлює щиру вдячність за надання допомоги, послуг та підтримки всім небайдужим до вирішення сьогоденних проблем і потреб бібліотеки.
Завдяки благодійникам та дарувальникам книжкові фонди міських бібліотек мають нову літературу, яка є відчутним джерелом поповнення бібліотечної колекції. Подаровані книги, цікаві за змістом та різноманітні за тематикою, кожного дня знаходять своїх читачів.
Особливу вдячність та повагу хочемо висловити краянам, які допомагають міським книгарням в організації і проведенні масових заходів, надають спонсорську допомогу а також особисто активно беруть участь у житті бібліотечних закладів міста.

Дякуємо Івану Герасименку, Ілоні Котовій, Алісі Брегеді, Володимиру Шмалю, Людмилі Криворучко, Валентині Шепіловій, Наталії Наумовій, Світлані Валовій, Олегу Трушкевичу, Віктору Малютіну, Віталію Ткаченку, Івану і Тамарі Зятьковим, Вірі Рог, Діні Заяць, Ользі Святецькій, Олександру Білостоцькому, Наталії Решетняк, Віталію Шаповал, Олексію Корхову, Раїсі Максимішиній, Галині Слободяник, Василю Попову а також багатьом іншим.

Сподіваємось на нашу подальшу співпрацю і нехай Вам щастить у всіх Ваших починаннях!

Кiлькiсть переглядiв: 313

Коментарi