Про мрії, що обов"язково збуваються...

2018-09-27

/Files/images/Ірина Огус.jpgНапередодні Всеукраїнського дня бібліотек хочеться згадати всі позитивні моменти в роботі, успіхи та напрацювання. В першу чергу відмічу, що фішкою наших смілянських бібліотек стали центри освіти для дорослих, які надають послуги з неформальної освіти за бажанням самих користувачів. На сьогодні, після закінчення Міжнародних грандових Проектів, продовжують свою роботу творчі студії та майстерні. У бібліотеці-філії №5, працює курс з такого виду сучасного рукоділля як печворк та плетіння виробів з газетних трубочок. У бібліотеці-філії №1 працює майстерня з декупажу. В центральній міській бібліотеці відкрито творчу майстерню «Палітра» для дорослих людей, які відкрили у собі талант до малювання. Працюють курси з англійської мови для дітей та дорослих, а також для людей третього віку організовано безкоштовні навчання основам комп’ютерної грамотності, які лише в цьому році відвідало понад 30 людей. Адже в час гаджетів, комп’ютерів та Інтернету, люди переважно спілкуються віртуально, а тому існує недостатність комунікаційний. Тому сьогоднішні бібліотеки переформатувались з традиційних книгозбірень у центри інформації та комунікації і свої послуги формують враховуючи бажання містян.

Ініціативна громада, спільно з бібліотекарями, напрацювала ідеї щодо нових послуг, які вони хочуть отримувати у книгозбірнях. Так, наприклад, мешканці мікрорайону РПЗ мріють відкрити в бібліотеці-філії №5 сімейну інтелектуальну ігротеку, читачі бібліотеки-філії №2 мікрорайону цукрового комбінату мріють створити студію культурно-спортивного розвитку для «вуличних» дітей, читачі бібліотеки-філії для дітей імені Тараса Шевченка маючи багаторічний досвід роботи «Школи ввічливості», ще планують створити Центр родинного дозвілля. Враховуючи контингент читачів в бібліотеці-філії №4 мікрорайону Гречківка, є ідея відкрити студію юних літераторів, а в центральній міській бібліотеці плануємо створити сучасний хаб для молоді та дорослих.

Тож мрії збуваються, а для цього нам потрібна підтримка влади та громади. Тому, напередодні професійного свята, я хочу побажати всій громаді згуртованості, поінформованості, творчих ідей і здійснення всіх задумів та мрій.

Зі святом!

Директор Смілянської МЦБС Ірина Огус

Кiлькiсть переглядiв: 21

Коментарi