Нові книги...

2018-12-11

НОВІ КНИГИ в БІБЛІОТЕЦІ !

БІБЛІОТЕКА-ФІЛІЯ №1 отримала книги, подаровані громадським діячем М. Герасименко:

/Files/images/1.jpgПраця ТАРАСА ЧУХЛІБА «ВІДЕНЬ 1683: УКРАЇНА-РУСЬ У БИТВІ ЗА «ЗОЛОТЕ ЯБЛУКО» ЄВРОПИ» знайомить із історією османських змагань за володіння Віднем, «Золотим Яблуком» Европи, у XVI–XVII століттях.

Велику увагу в дослідженні приділено питанню місця України в османських планах підбиття Европи та протистоянню Стамбула й Відня в Угорщині в другій половині XVII століття.

Книга стане у нагоді всім шанувальникам історії України, Польщі та інших країн Європи.


/Files/images/22222.jpgУ книзі «ГОЛОДОМОР 1932-1933 РОКІВ В УКРАЇНІ як ЗЛОЧИН ГЕНОЦИДУ згідно З МІЖНАРОДНИМ ПРАВОМ»

розглядаються складні правові аспекти Голодомору 1932-1933 років в Україні, а саме: методологія його правової оцінки, історико-порівняльний аспект Голодомору, питання правової кваліфікації Голодомору як геноциду, визначення суб’єктів злочину та потерпілих від нього, а також відповідальності за Голодомор 1932-1933 рр.

Окремий розділ присвячений аналізу Голодомору в ширшому контексті радянського геноциду проти української нації.

Монографія розрахована на широке коло читачів - науковців, викладачів університетів та вчителів шкіл, аспірантів, студентів і всіх, хто цікавиться питаннями історичної пам’яті та подоланням спадщини радянського минулого.

/Files/images/33333.jpg Написати книгу «МАЙДАН ПІСЛЯ МАЙДАНУ» автора О. ГЕРАСИМЕНКО надихнуло замовчування подій на Майдані Незалежності після Революції Гідності. Тим більш, що все частіше можна почути, що Революція ще не закінчилася, вона продовжується.
Однак встояти проти "системи" Майдан не зміг. Тому Революцію ще не закінчено…

/Files/images/4.jpgУ виданні В. КОЖЕВНІКОВА «СУВОРА РОЗМОВА ПРО «ЯЗИК» І МОВУ» аналізуються деякі гострі аспекти мовної політики в Україні, формуються вимоги до варіантів вирішення мовного питання в світлі української національної ідеї. Викладено цікавий досвід автора щодо власного повернення до української мови.

Видання стане в нагоді кожному, хто цікавиться мовною проблематикою, особливо батькам школярів, викладачам української мови, вихователям, студентам.

/Files/images/5.jpg У нарисі Л.І. БРЮХОВЕЦЬКОЇ «ІВАН МИКОЛАЙЧУК» подано документальний життєпис та творчий шлях видатного українського кіноактора, сценариста й режисера Івана Васильовича Миколайчука (1941-1987).

Автор характеризує мистецький, національний та суспільний контекст творчості Івана Васильовича, висвітлює його професійні здобутки, внесок у мистецтво «поетичного кіно», розкриває причини переслідувань актора тоталітарною владою.

Книга розрахована на широке коло читачів.

Запрошуємо ДО БІБЛІОТЕКИ-ФІЛІЇ №1

для знайомства з новими книгами!

Кiлькiсть переглядiв: 29

Коментарi