Зустріч із волонтером з США Сенді Бекінгем: «Бібліотека збирає друзів»

2019-07-05

Дитяча бібліотека - це багатогранний світ, де створюється особливе, комфортне середовище для юного читача. Простір дитячої бібліотеки - це не тільки різноманітні зони для читання та майданчики для ігор, а й місце зустрічі з цікавими людьми.


/Files/images/Зустріч з Сенді Бекінгем.jpg 3 липня 2019 року в дитячій книгозбірні для її маленьких читачів відбулося справжнє чарівне дійство, яке організувала надзвичайно добра і небайдужа людина, волонтер із США (штат Мінесота) Сенді Бекінгем.

Завдяки пані Сенді та її помічникам, діти мали змогу отримати масу позитивних емоцій та незабутніх вражень, беручи участь в цікавих іграх та конкурсах, які для них провели гості, прослухати історію про веселі пригоди свинки Пеппі англійською та українською мовами та посмакувати солодощами. /Files/images/Сенді Бекінгем.jpgПід час майстер-класу діти старанно виготовили ковдрочки для своїх улюблених іграшок, які вони залишили для ночівлі в книгозбірні. Бібліотечна колекція м’яких іграшок від пані Сенді також поповнилася новим екземпляром – удавом на ім’я Амур.

/Files/images/Подарунки від Сенді Бекінгем.jpg
Зустріч наступного дня з Сенді Бекінгем в бібліотеціі обіцяла бути не менш приємною та наповненою сюрпризами і подарунками. /Files/images/Присутні на святі.jpg

"Сюрприз від волонтера із США Сенді Бекінгем"


4 липня для маленьких відвідувачів дитячої міської книгозбірні продовжилося чарівне свято, яке для них організувала волонтер Сенді Бекінгем. На дітей чекав приємний сюрприз від гості та її помічників. Поруч з улюбленою іграшкою, яку вони залишили напередодні в бібліотеці, малята знайшли нову іграшку-друга разом із фотографіями, в яких були висвітлені їхні нічні пригоди. Подарунком для дітей також стали чарівні окуляри та мильні бульбашки.
Дивлячись на сяючі очі та щасливі посмішки юних відвідувачів бібліотеки, розумієш, наскільки важливо в наш час зустріти таких добрих, турботливих та безкорисливих людей, як пані Сенді.
Всі учасники святкової зустрічі щиро вдячні гості за подаровані позитивні емоції та незабутні враження від зустрічі. /Files/images/Сенді у дитячій бібліотеці.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 47

Коментарi