/Files/images/1-1.jpg

ДІЯЛЬНІСТЬ СМІЛЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ ЦЕНТРАЛІЗОВАНОЇ БІБЛІОТЕЧНОЇ СИСТЕМИ СПРЯМОВАНА:

- індивідуальна орієнтація в роботі з різними категоріями читачів;
- етика, контактність та професіоналізм спеціалістів бібліотечної справи;
- постійний доступ користувачів до бібліопослуг всіх напрямків;
- відкрите членство в клубах та об'єднаннях за інтересами, участь у масових заходах всіх бажаючих;
- актуальність відзначення важливих дат (міських, обласних, державних тощо);
- висвітлення інформації про свою діяльність в ЗМІ;
- готовність до змін, розвитку, експериментів, впровадження інноваційних форм роботи;
- збереження і поповнення бібліотечного фонду;
- надання якісних інформаційних послуг користувачам бібліотеки.
У бібліотеках, які обслуговують дітей, ведеться облік юних користувачів з обмеженими фізичними можливостями та дітей-сиріт, проводиться детальне вивчення їх потреб.

КЛУБИ ТА ОБ'ЄДНАННЯ ЗА ІНТЕРЕСАМИ СМІЛЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ ЦЕНТРАЛІЗОВАНОЇ БІБЛІОТЕЧНОЇ СИСТЕМИ

У 2018 році у Смілянській міській централізованій бібліотечній системі успішно продовжують свою роботу постійно діючі клуби та об’єднання за інтересами для різних категорій читачів. В клубах при бібліотеках-філіях створені умови для самореалізації користувачів, цікавого проведення змістовного дозвілля, самовираження, спілкування. Основна мета їх діяльності – об’єднання різних людей за віком, професією, освітнім і культурним рівнем.
Робота клубів та гуртків для дітей забезпечує формування духовного розвитку особистості, прищеплює любов та повагу до читання. Діти згуртовуються для участі у різноманітних масових заходах.
«9 муз» - клуб естетичного виховання для юнацької категорії читачів, створений у 2008 році при секторі юнацтва Смілянської центральної міської бібліотеки імені Олени Журливої. В його основі - вивчення історії культури українського народу, світової культури. Засідання клубу відбуваються щоквартально.
«З райдугою в серці» -літературно-мистецький клуб для читачів поважного віку заснований у 2006 році. Кожна зустріч членів клубу – радість спілкування. Засідання відбуваються щомісячно в приміщенні бібліотеки-філії № 1.
Протягом трьох років останнього вівторка кожного місяця о 10-00 у приміщенні міської організації УТОС разом з працівниками бібліотеки-філії № 2 проводяться засідання соціально-адаптаційного клубу «Літоксамит».
3-4 рази на рік збирає користувачів бібліотеки-філії № 3 мікрорайону Мала Яблунівка віком 30-55 років для популяризації знань естетичного змісту клуб «Гармонія». Засідання клубу його члени відвідують цілими родинами.
Літературно-мистецький клуб при бібліотеці філії № 4 «Любисток», що знаходиться у мікрорайоні Гречківка, запрошує на свої зібрання дівчат та жінок різних поколінь. Тут вони мають можливість поспілкуватися, поділитися «жіночими» секретами, обговорити цікаві теми, обмінятися досвідом.
«Джерело» - культурно-дозвіллевий клуб, який збирає творчих, активних, обдарованих читачів бібліотеки-філії № 5. В рамках діяльності цього клубу проходять засідання за окремою тематикою, підібраною самостійно учасниками засідань чи разом з аудиторією бібліотеки.
Функціонує в центральній дитячій бібліотеці для читачів шкільного віку ляльковий театр«Чудеса за ширмою» та гурток «Країна фантазія» . Мета його діяльності – пізнання дітьми нового, розкриття і розвиток своїх талантів та здібностей.
«Школа ввічливості» заснована в спеціалізованій дитячій бібліотеці-філії імені Т.Шевченка допомагає юному поколінню читачів у вивченні питань етикету, культури поведінки і спілкування.
У першому кварталі 2015 року відбулося перше засідання нового клубу "Розумник" (спеціалізована бібліотека-філія для дітей імені Т.Г.Шевченка), де був прийнятий статут клубу та розглянуто план роботи на рік.
У квітні 2015 року розпочав роботу клуб "Запросини", заснований також у спеціалізованій бібліотеці-філії для дітей ім. Т.Г.Шевченка. Першим гостем клубу став смілянський благодійник Іван Герасименко, який систематично протягом декількох років закуповує нові книги для читачів бібліотеки.
Функціонування клубів спрямоване на збереження та примноження духовності, розширення світогляду, спілкування, самовираження постійних учасників, а також бажаючих прийняти участь у засіданнях.
Кiлькiсть переглядiв: 523

Коментарi