• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Центральна бібліотека для дітей м. Сміла

Бібліотечний бульвар: «Ми хочемо, щоб ваше літо книгами було зігріте!»


/Files/images/35642801_1029739180512011_4675649750890971136_o.jpgЛіто – це перш за все канікули, відпочинок, пора ігор і розваг. За ці дні, що діти оздоровлювалися у літньому пришкільного таборі, в приміщенні книгозбірні було також надзвичайно весело і гамірно. Сміх, ігри та добрий настрій супроводжував учнів 1-х кл. НВК гімназії ім. В.Т. Сенатора ( кл. керівники Ольга Мигуш та Ірина Мендусь) під час мандрівки «Бібліотечним бульваром».
Діти уважно переглянули відео «Як створюється книга?», з неабияким завзяттям і активністю взяли участь в конкурсах та іграх, запропонованих бібліотекарем. Гімназисти зрозуміли, що саме книга несе мудре, розумне і добре слово. В кінці зустрічі першокласники, взявши в руки «чарівний м’ячик», говорили слова побажання бібліотеці.
Зустріч з читачами проминула непомітно, весело і цікаво. Цей день був ще одним яскравим моментом літнього життя дитячої книгозбірні, де її юні відвідувачі змогли проявити свої здібності, отримати радість від спілкування з друзями і розважитися на всі сто відсотків.


Тож щиро вітаємо всіх вчителів та дітей з початком літніх канікул. Бажаємо вам гарного відпочинку, здоров’я та позитивних емоцій!

Нагадуємо, що в бібліотеці канікул немає, тож, ласкаво просимо щодня до дитячої книгозбірні з 9-00 до 17-00, окрім суботи і неділі.

Кiлькiсть переглядiв: 69

Коментарi