• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Центральна бібліотека для дітей м. Сміла

/Files/images/56806380_1247438692075391_7769248251055702016_o.jpgМульткруїз: «Цей загадковий світ мистецтва Мультиплікації»


Чи бувають малюки, які не люблять мультиків?
Варто вимовити заповітне слово мультфільм, як дитина з усіх ніг бiжить до телевізора. Адже мультик – це жива казка.
У 2002 році Міжнародною асоціацією анімаційного кіно 6 квітня було проголошено Всесвітнім днем мультфільмів. З цієї нагоди на гостину до дитячої бібліотеки завітали її активні відвідувачі, учні 1-А класу НВК гімназії ім.В.Т.Сенатора (класний керівник Наталія Чмиренко). На першокласників чекала захоплююча мандрівка до країни Мультляндії, яка подарувала дітям можливість дізнатись чимало цікавих фактів про історію створення мультиків та життя відомих мультеплікаторів. У ході зустрічі гімназисти брали активну участь у іграх « Добре-погано», «Автомультик», що допомогли перевірити їх логіку та спостержливість. Школярі також із великим задоволенням та цікавістю переглянули мультфільми:
«Івасик-Телесик» та «Як песик і кошеня мили підлогу».

Після перегляду діти разом з бібліотекарем обговорили мультфільми, з'ясували, хто з героїв їм сподобався найбільше і чому, а також зробили висновок про те чого навчають їх ці мультяшні історії.
Кiлькiсть переглядiв: 246

Коментарi