• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Центральна бібліотека для дітей м. Сміла

Екскурсія до пожежної частини «Розумній малечі про небезпечні речі»

/Files/images/Пож.jpgЄ професії, про які ми знаємо здебільшого з фільмів, телевізійних новин, сторінок книжок. До такої категорії також належить небезпечна, важка, але дуже необхідна професія пожежника.
Як же насправді відбувається чергування пожежної бригади? Як швидко автомобіль дістається до потрібного місця? Відповіді на ці та інші питання отримали днями учні 1–А кл. НВК гімназії ім. В.Т. Сенатора (кл. керівник Наталія Чмиренко) під час екскурсії до пожежної частини м. Сміли.
Вогнеборці продемонстрували школярам сучасний пожежний автомобіль, який при потребі повинен швидко виїхати на місце пожежі. Школярі разом із професійним рятувальником повторили правила поведінки при виникненні небезпечних ситуацій. З цікавістю також гімназисти відвідали музей пожежної частини, в якому зберігаються раритетні речі, пов’язані з професією рятувальника.
Без сумніву, екскурсійна мандрівка переконала школярів - професія пожежника є дуже відповідальною, цікавою і героїчною. Адже той, хто рятує життя інших людей, заслуговує найвищої поваги.
Кiлькiсть переглядiв: 105

Коментарi