У середині найтеплішого місяця весни, травні, святкуються два гарних свята: 12 – День Матері, а 15 - Міжнародний день родини. Саме цим щирим святам і присвятили Дні сімейного читання в спеціалізованій бібліотеці-філії для дітей ім.Т.Г.Шевченка. Під час заходів працівники бібліотеки проводили цікаві акції, організовували виставки та експрес-опитування.


13.05 з читачами третьокласниками проведено вікторину «Моя мама краща в світі», де діти розповідали про своїх мам, читали вірші, відповідали на цікаві та смішні запитання. У цей день для учнів 5-9 класів ЗОШ № 10 організовано книжкові виставки: «Родинний дім – центр батьківської просвіти», які вмістили книги по психології, вихованню та дозвіллю родини. Виставка-порада «Книжкова торбина для всієї родини» - це книги, які варто прочитати і обговорити в родині, книги, які вчать любові, вірності, вмінню дружити і знаходити спільну мову.
14.05 «Famili-fehen – Світ сім'ї – світ, в якому ми живемо» - присвячений ролі книги у родинах наших читачів. Готуючись до нього, діти вдома заповнили анкети, відповівши на запитання:
- Чи любите читати книги?
- Чи читали тобі батьки в дитинстві?
- Яка ваша улюблена книга, а яка книга дитинства тата чи мами?
- Яку книгу ви б хотіли отримати в подарунок?
Тому розмова стала предметною і повчальною. А ще підлітки ознайомились з десяткою найулюбленіших книг юних читачів дитячих бібліотеки 1989-1990 років народження, тобто мам і тат сьогоднішніх п’ятикласників і з цікавістю взяли їх читати.
/Files/images/ДДЧ.jpg Протягом цих днів у бібліотеці проходить акція «Читаємо і граємо всією родиною», під час якої читачі запрошувалися разом з родинами не лише для читання книг, а й спільних розвиваючих ігор.
Кiлькiсть переглядiв: 755

Коментарi